Kraunama..

Antrus metus iš eilės UAB „CONSTRA“ buvo nominuota sparčiai augančių bendrovių projekte „Gazelė 2016". UAB "CONSTRA" pateko į TOP100 sparčiausiai augančių bendrovių sąrašą Lietuvoje (40 vieta), bei TOP10 sparčiausiai augančių statybos ir NT bendrovių sąrašą Lietuvoje (5 vieta), tapo sparčiausiai auganti statybos ir NT bendrovė Vilniaus apskrityje.

  • Alt
  • Alt

Esminis kriterijus - apyvartos šuolis, tačiau vien jo neužtenka. „Verslo žinių" rengiamame konkurse dalyvavo bet kokios nuosavybės įmonės, kurios pradėjo veiklą ne vėliau kaip 2012 m. sausio 1 d. ir tais metais jų apyvarta buvo 0,29-40 mln. Eur. Pastaraisiais lyginamaisiais metais - 2015-aisiais - konkurso kriterijus atitinkanti įmonė turėjo dirbti pelningai. „Gazelių" apyvarta, palyginti su 2012 m. ir 2015 m., augo ne mažiau kaip 20%.


Dar daugiau - už augimo kriterijų ne mažiau svarbus ir skaidrumas bei viešumas: įmonė turi tvarkingai mokėti įstatymais numatytus mokesčius ir kasdienėje veikloje vadovautis geros verslo praktikos principais. Ar įmonės tvarkingai moka mokesčius, ar jų mokamas darbo užmokesčio vidurkis yra ne žemesnis, nei paprastai moka to regiono įmonės, užsiimančios panašia veikla, padėjo įvertinti konkurso partnerė Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI).


Kitas svarbus kriterijus - kiek pati įmonė nori viešai kalbėti apie savo veiklą ir dalytis patirtimi.

http://vz.lt/smulkusis-verslas/gazele2016/statyba

 

2017-02-15