Loading...

Kas mes esame?

UAB "CONSTRA" yra atestuota statybos įmonė, kuriai suteikta teisė būti ypatingo statinio rangovu.

Statiniai: gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai; kultūros paveldo statiniai.

Statybos darbų sritys: žemės darbai, statybinių konstrukcijų statyba ir montavimas, stogų įrengimas, apdailos darbai.

UAB "CONSTRA" buvo nominuota sparčiai augančių bendrovių projekte „Gazelė 2015".

Esminis kriterijus - apyvartos šuolis, tačiau vien jo neužtenka. Dar daugiau - už augimo kriterijų ne mažiau svarbus ir skaidrumas bei viešumas: įmonė turi tvarkingai mokėti įstatymais numatytus mokesčius ir kasdienėje veikloje vadovautis geros verslo praktikos principais. Ar įmonės tvarkingai moka mokesčius, ar jų mokamas darbo užmokesčio vidurkis yra ne žemesnis, nei paprastai moka to regiono įmonės, užsiimančios panašia veikla, padėjo įvertinti konkurso partnerė Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI). Kitas svarbus kriterijus - kiek pati įmonė nori viešai kalbėti apie savo veiklą ir dalytis patirtimi.

Alt
Alt

Vertybės

Teikiant statybos paslaugos itin svarbi yra atliekamų darbų kokybė. Nekokybiškai atlikus statybos darbus dažniausiai ištaisyti yra nebeįmanoma, o jei ir pavyksta tai padaryti, pataisymai kainuoja labai brangiai.

Esame sąžiningi tiek su savo klientais, tiek su partneriais. Neapgaudinėjame bei nekeičiame iš anksto sutartų sąlygų. Taip pat nesame skolingi nei savo klientams, nei partneriams - to paties prašome ir iš jų.

Renkamės tokias darbo priemones ir sprendimus, kurie keltų kuo mažiau pavojaus tiek klientams, tiek darbuotojams, tiek aplinkai.

Tikslingai vykdome pradėtus statybos darbus bei laiku pabaigiame, greitai reaguojame ir sprendžiame netikėtai iškilusias problemas.

Nuolat domimės naujomis idėjomis, technologijos ir statybos sprendimais, kuriuos galima pritaikyti, siekiant pagerinti statinio kokybę, gyvenimo tame statinyje patogumą bei naudojamos energijos efektyvumą.

Teikiant paslaugas priimame individualius sprendimus, atsižvelgiant į kiekvieno užsakovo poreikius, prisitaikome prie aplinkybių.