Kraunama..

Kas mes esame?

UAB "CONSTRA" yra atestuota statybos įmonė, kuriai suteikta teisė būti ypatingo statinio rangovu.

Statiniai: gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai; kultūros paveldo statiniai.

Statybos darbų sritys: žemės darbai, statybinių konstrukcijų statyba ir montavimas, stogų įrengimas, apdailos darbai.

MES –  nebijantys iššūkių, atsakingi bei keliantys sau aukščiausius darbo kokybės reikalavimus subūrėme profesionalių statybininkų komandą pagrindiniam tikslui – dirbti JUMS.

UAB „CONSTRA“ Lietuvos statybos sektoriuje sėkmingai vykdo veiklą nuo 2008 m. Pagrindinės įmonės veiklos sritys yra vienbučių gyvenamųjų namų statyba, daugiabučių gyvenamųjų namų statyba bei administracinių pastatų statyba. Esame pajėgūs visus darbus atlikti patys - nuo statybų pradžios iki pat pabaigos.

Be bendrųjų statybos darbų UAB „CONSTRA“ taip pat atlieka grindų betonavimo bei pramoninio grindų betonavimo darbus, esame pajėgūs kokybiškai atlikti didelės apimties vidaus apdailos darbus.

Alt

Vertybės

Teikiant statybos paslaugos itin svarbi yra atliekamų darbų kokybė. Nekokybiškai atlikus statybos darbus dažniausiai ištaisyti yra nebeįmanoma, o jei ir pavyksta tai padaryti, pataisymai kainuoja labai brangiai.

Esame sąžiningi tiek su savo klientais, tiek su partneriais. Neapgaudinėjame bei nekeičiame iš anksto sutartų sąlygų. Taip pat nesame skolingi nei savo klientams, nei partneriams - to paties prašome ir iš jų.

Renkamės tokias darbo priemones ir sprendimus, kurie keltų kuo mažiau pavojaus tiek klientams, tiek darbuotojams, tiek aplinkai.

Tikslingai vykdome pradėtus statybos darbus bei laiku pabaigiame, greitai reaguojame ir sprendžiame netikėtai iškilusias problemas.

Nuolat domimės naujomis idėjomis, technologijos ir statybos sprendimais, kuriuos galima pritaikyti, siekiant pagerinti statinio kokybę, gyvenimo tame statinyje patogumą bei naudojamos energijos efektyvumą.

Teikiant paslaugas priimame individualius sprendimus, atsižvelgiant į kiekvieno užsakovo poreikius, prisitaikome prie aplinkybių.