Kraunama..

Kas mes esame?

Subūrėme patyrusių ir atsidavusių savo darbui statybininkų komandą, kuriai kokybė ir profesionalumas yra aukščiausi prioritetai.

Nuo 2008 metų sėkmingai įgyvendiname įvairius statybos projektus visoje Lietuvoje, apimančius vienbučių ir daugiabučių gyvenamųjų namų, taip pat administracinių pastatų statybą. Mūsų ilgametė patirtis ir sukauptos žinios leidžia mums užtikrinti sklandų ir kokybišką projekto įgyvendinimą.

Nuolat tobulėjame ir keliame sau aukščiausius standartus, kad galėtume pasiūlyti ne tik kokybišką, bet ir komfortišką bei efektyvų būstą.

Namuose diegiame išmaniąsias technologijas, kurios leidžia lengvai ir patogiai valdyti apšvietimą, šildymą, vėsinimą ir kitas funkcijas. Taip pat rūpinamės energiniu efektyvumu, naudodami pažangias statybos medžiagas ir sistemas, padedančias mažinti energijos sąnaudas ir tausoti aplinką.

Mūsų kuriami namai skirti ne tik gyventi, bet ir mėgautis gyvenimu. Didelis dėmesys skiriamas funkcionalumui, estetikai ir komfortui, kad kiekviena diena namuose būtų kupina džiaugsmo ir ramybės.

Džiaugiamės būdami vieni iš pirmųjų Lietuvoje, pradėjusių plėtoti A++ energiškai efektyvių namų statybą. Mūsų komanda ne tik sukaupė didžiulę patirtį šioje srityje, bet ir nuolat tobulėja, siekdama užtikrinti aukščiausią statybos kokybę ir maksimalų energinį efektyvumą.

Pastatėme 1-mąjį A++ energiškai efektyvų daugiabutį namą Lietuvoje bei 3-čią vienbutį namą, atitinkantį šį aukščiausią standartą.

 

Alt

Vertybės

Teikiamų statybos paslaugų kokybė yra pagrindinis darbo tikslas. Visi statybos etapai - projektavimo sprendimai, medžiagų pasirinkimas, darbuotojų profesionalumas, atitinka aukščiausius galimus standartus.

Esame sąžiningi tiek su savo klientais, tiek su partneriais. Nekeičiame iš anksto sutartų sąlygų. Taip pat nesame skolingi nei savo klientams, nei partneriams - to paties prašome ir iš jų.

Renkamės inovatyvias darbo priemones ir sprendimus, kurie keltų kuo mažiau pavojaus tiek klientams, tiek darbuotojams, tiek aplinkai.

Tikslingai vykdome pradėtus statybos darbus bei laiku įvykdome įsipareigojimus. Greita reakcija ir tikslingi sprendimai iškilus nenumatytiems atvejams.

Nuolat domimės naujomis idėjomis, technologijos ir statybos sprendimais, kuriuos galima pritaikyti, siekiant pagerinti statinio kokybę, gyvenimo tame statinyje patogumą bei naudojamos energijos efektyvumą.

Priimami individualūs sprendimai, atsižvelgiant į kiekvieno užsakovo poreikius.